Kodeks WHO

Misja Ardo Medical:

Aktywnie promujemy karmienie piersią.

Dążymy do zintegrowanego, holistycznego podejścia do karmienia piersią, przestrzegając kodeksu WHO.

Co to dla nas znaczy.

Dzieci muszą otrzymywać bezcenne mleko z piersi tak długo, jak to możliwe.

Jaka jest nasza rola?

Ustanowienie ram dla matek, specjalistów i organizacji wspierających karmienie piersią w celu optymalizacji warunków i wsparcia.

Dlaczego Ardo Medical?

Ardo jest odpowiedzialnym partnerem restrykcyjnie przestrzegającym Międzynarodowego Kodeksu WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).

Komunikat
Kodeks Marketingu Produktów Zastępujących Mleko Kobiece

Jako producent i dystrybutor środków wspierającyjących karmienie piersią, Ardo medical AG wspiera praktykę karmienia piersią produktami o najwyższej jakości i funkcjonalności. Dzięki naszym akcesoriom do karmienia piersią oferujemy rozwiązania problemów z karmieniem piersią i traktujemy je w sposób całościowy i skuteczny. Bezkompromisowa zgodność z Kodeksem WHO jest zatem podstawową zasadą dla nas jako firmy międzynarodowej.

Międzynarodowy Kodeks Marketingu Produktów Zastępujących Mleko Kobiece został wprowadzony w celu ochrony karmienia piersią. Reguluje reklamę substytutów mleka matki, butelek do karmienia i smoczków, zmniejszając liczbę zachorowań i zgonów wśród dzieci na całym świecie oraz wnosząc istotny wkład w obniżanie kosztów w sektorze opieki zdrowotnej.

Dlatego Ardo medical AG świadomie stara się przestrzegać Kodeksu WHO i nie promuje butelek do karmienia. Chcemy jasno i jednoznacznie oświadczyć, że jesteśmy zaangażowani w politykę naszej firmy, która przestrzega Kodeksu WHO w całości i przestrzega go bez kompromisów.

Ardo medical AG

Telefon

tel.+48 601 777 800

Adres

ul. Lewinowska 8, Warszawa 03 -684